
ASUS Polska rozpoczął rekrutację na stanowisko specjalisty ds. PR. Firma stawia na młodych ludzi, którzy nie zawsze mogą wykazać się dużym doświadczeniem w branży Public Relations, ale dzięki swojej wyobraźni i pomysłowości wniosą nową jakość do projektów firmy.
Zadaniem kandydatów ubiegających się o stanowisko specjalisty ds. PR jest przygotowanie koncepcji dwóch miesięcznych programów, wprowadzających na rynek produkty ASUS: płytę główną z serii Republic of Gamers - Blitz oraz monitor dla graczy PG221. Jednostronicowy plan powinien zawierać opis głównych i pobocznych działań PR. "Przede wszystkim zależy nam na kreatywnych pomysłach. Dlatego inwencji kandydatów nie ograniczyliśmy w żaden sposób - ani budżetem ani narzędziami realizacji projektu." - powiedział Sean Chen, Country Manager w Asus Polska.
Dziesięć najbardziej innowacyjnych programów zostanie pokazanych na łamach portalu PCLab.pl. Ich autorzy zostaną zaproszeni do biura ASUS Polska na ostateczne rozmowy kwalifikacyjne.
Prace można przesłać do 5 sierpnia na adres asus-praca[AT]pclab.pl.
ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) jest wiodącym dostawcą całościowych rozwiązań 3C. Zatrudniając na całym świecie ponad 100 tys. pracowników i światowej klasy specjalistów, w 2006 roku osiągnął obrót w wysokości 16,5 miliarda dolarów. ASUS zajmuje miejsce w czołówce rankingu Business Week InfoTech 100 dziewiąty rok z rzędu, a w rankingu magazynu Wall Street Journal został sklasyfikowany na 1 miejscu, za najwyższą jakość wśród producentów na Tajwanie.
(Informacja od ASUS Polska)
Z innej beczki:
Chcesz być bogaty i szczęśliwy?