Aktualności IT


Wszechstronne komputery do zadań edukacyjnych i zastosowań biznesowych

Firma ICom zaprezentowała najnowszą serię komputerów stacjonarnych ICom Procjon przeznaczonych do zastosowań biznesowych, multimedialnych. Charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnych technologii, możliwością łatwej i taniej rozbudowy m.in. o szybszy procesor, pojemniejszy dysk twardy, czy wydajną kartę grafiki przy jednoczesnym zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Seria komputerów ICom Procjon obejmuje 5 modeli w różnej konfiguracji.

Komputer ICom Procjon 121 - jest typowym przedstawicielem podstawowej konfiguracji dla odbiorcy biznesowego. Oparty na platformie AMD Athlon lub w wersji ekonomicznej AMD Sempron, posiada płytę główną ze zintegrowaną kartą grafiki na układzie NVIDIA GeForce 6100 z pamięcią przyznawaną w trybie dynamicznym do pojemności 256MB. Komputer oferowany jest w standardzie z pamięcią operacyjną 512MB lub 1GB z możliwością rozszerzenia do 8GB. Dysk twardy o pojemności 80GB lub 160GB z interfejsem Serial ATA zapewnia wystarczającą wydajność dla większości aplikacji multimedialnych. Dźwięk w formacie Dolby Surround 7.1 wspomaga wrażenia wizualne doskonałą jakością odgrywanego dźwięku.

Elegancka obudowa komputera pozwala na umieszczenie go w biurze lub pokoju, a linia wzornicza zapewni łatwe wkomponowanie go w wystój wnętrza. Porty komunikacyjne umożliwiają podłączenie z przodu 2 urządzeń z interfejsem USB oraz mikrofonu, słuchawek, dodatkowe złącza: 2xPCI, 1xPCI-E16x, 1xPCI-E1x, 8xUSB2.0, Układ RAID: 2xSATA. Do komputera dołączona jest klawiatura ICom® by Logitech, mysz optyczna ICom® by Logitech. Cena komputera w zależności od konfiguracji: od 799zł do 949zł.

Komputer ICom® Procjon 226 - to bardziej zaawansowany przedstawiciel tej serii. Przeznaczony do zastosowań edukacyjnych, biurowych i multimediów. Posiada wydajny procesor Intel® Core™ 2 Duo lub Intel® Pentium® Dual Core™. Co więcej, oferuje wydajną kartę grafiki opartą o układy Intel® GMA X3000 do 256MB lub GeForce 8400GS 256MB, dlatego nadaje się jednocześnie do prac biurowych, surfowania w Internecie, jak również do mniej wydajnych gier multimedialnych. Standardowo wyposażony jest w 1GB pamięci RAM, dysk twardy 160GB lub 250GB SerialATA. Posiada 8 kanałową kartę dźwiękową. Obudowa Midi ATX z zasilaczem o mocy 400W z filtrem PFC pozwala na podłączenie 2 urządzeń USB, słuchawek i mikrofonu. Złącza dodatkowe to: 2xPCI, 1xPCI-E16x, 1xPCI-E1x, 8xUSB2.0. Komputer wyposażony jest w klawiaturę Com by Logitech oraz mysz optyczną Com by Logitech. Cena Procjona 226 w zależności od konfiguracji: od 959zł do 1799zł.

Seria komputerów ICom Procjon obejmuje 5 modeli w różnej konfiguracji.Wszystkie modele komputerów z rodziny ICom Procjon objęte są gwarancją: standardowo 24 miesiące lub 36 miesięcy po rejestracji w ICom Club. Serwis ogólnopolski w systemie door-to-door.

(ICom)

Dodał: admin
Dział: Komputer


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Zaawansowana administracja systememX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności