Aktualności IT


2 w 1 - telewizyjny notebook Asus F3Sg w Vobis

ASUS F3Sg oferowany przez sieć sklepów Vobis, to przenośny komputer i telewizor w jednym. Tylko teraz dostępny jest w wyjątkowej cenie.

Asus F3SgTen komputer może zapobiec wielu rodzinnym kłótniom. Dzięki wbudowanemu tunerowi TV, dołączonej antenie i pilotowi zdalnego sterowania doskonale zastąpi klasyczny telewizor. To szczególnie istotne z racji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mając Asusa F3Sg można być pewnym, że nikt i nic nie zakłóci transmisji z meczy Biało-Czerwonych.

Asus F3Sg to nie tylko telewizor, ale przede wszystkim notebook, który wyróżnia się swoimi parametrami technicznymi. Dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo o częstotliwości taktowania 2 GHz, 3 GB pamięci operacyjnej, dysk twardy o pojemności 320 GB czy też karta graficzna Nvidia GeForce 9300 sprostają wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Wyjątkowo atrakcyjna jest również jego cena - w sieci sklepów Vobis kosztuje 2999 zł.

Notebook korzysta z systemu operacyjnego Windows Vista Home Premium. Posiada dwuletnią gwarancję.

O Vobis

Vobis SA to największa detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce. Firma oferuje swoim klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, palmtopy, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne i akcesoria. Firma istnieje od 1992 roku, posiada ponad 200 salonów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju (placówki zarówno własne, jak i partnerskie) oraz sklep internetowy. Vobis od lat odnosi sukcesy we wprowadzaniu na rynek nowych technologii i produktów. Jako pierwszy upowszechnił w Polsce sieci bezprzewodowe, notebooki, usługę przesyłu danych via GSM, aparaty cyfrowe, monitory TFT, GPS, nowe platformy w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

Głównymi producentami i dostawcami firmy są: Microsoft, Intel, HP, Samsung, Toshiba, Polkomtel, Nokia, Fujitsu-Siemens Computers, Logitech, Creative, Sony, Canon, Olympus, Lexmark, Canal Plus.

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Instalacja i naprawa. Ćwiczenia praktyczneX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności