Aktualności IT


Uniwersalny notebook dla biznesmena

Firma ICom rozszerzyła portfolio komputerów przenośnych, kierowanych dla klientów biznesowych, o model z rodziny SmartBook: 5207. Komputer wyposażony jest w komplet rozwiązań pozwalających na wydajną pracę. Jego rozbudowane możliwości komunikacji mobilnej, kompaktowa obudowa, a także oryginalny wygląd zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych odbiorców.

Komputer ma bardzo ciekawy i nowoczesny design, co nie pozostaje bez związku z oczekiwaniami odbiorców, coraz częściej sięgających po notebooki, które są nie tylko wydajne, ale również eleganckie. Co więcej, konstrukcja jest bardzo wytrzymała, z dobrze chronioną obudową ekranu. Klawiatura komputera zapewnia wygodną pracę, a duże powierzchnie oparcia, pozwalają na wygodne ułożenie rąk w czasie pisania na klawiaturze.

Konfiguracja komputera została przygotowana z dbałością o wszechstronne wykorzystanie komputera w pracy w biurze lub w podróży. Szybki i wydajny procesor Intel Core2 Duo, lub w wersji ekonomicznej układ Intel Celeron M, zintegrowana karta grafiki na układzie SiS M622 (256 MB) współdzielona z 2GB pamięcią operacyjną RAM, zapewniają wystarczające możliwości pracy z aplikacjami biurowymi oraz mniej wymagającymi 3D. Dzięki panoramicznemu ekranowi o przekątnej 15.4 cala, pracującemu w rozdzielczości 1280x800 pikseli, generowany obraz jest najwyższej jakości.

Komunikacja bezprzewodowa obsługuje połączenia z siecią WLAN we wszystkich powszechnie stosowanych standardach a/b/g. Zewnętrzne urządzenia peryferyjne można podłączyć za pośrednictwem 5. portów USB oraz 1 IEEE-1394 (Fire Wire). Poza tym notebook ma 1 gniazdo rozszerzeń na karty typu Express Card PC. Pozostałe gniazda pozwalają na podłączenie zewnętrznego mikrofonu, słuchawek, odbiornika TV lub projektora - TV out, zewnętrznego monitora - SVGA. Wymiary notebooka : 362x268x28,5-39mm.

(ICom)

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

FreeBSD 7. Instalacja i konfiguracjaX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności