Aktualności IT


Multimedia na wyciągnięcie dłoni!

Firma EMTEC prezentuje multimedialny odtwarzacz MP4 C230, dzięki któremu obraz i dźwięk jest zawsze z Tobą.

EMTEC MP4 C230 to połączenie ergonomicznego designu i intuicyjnej obsługi zamkniętych w trwałej, aksamitnej i dobrze leżącej w dłoni obudowie. Lekka waga urządzenia (60g) i kompaktowe wymiary (93x53x14,3 mm) sprawiają, że odtwarzacz MP4 mieści się w każdej kieszeni.

Odtwarzacz mp4, emtec c230

EMTEC MP4 C230 jest kompatybilny z większością formatów plików multimedialnych takich jak:

  • MP3 lub WMA dla plików audio
  • AVI dla plików video
  • JPEG do przeglądania obrazów i zdjęć

Firma EMTEC zadbała również o użytkowników, którzy swoje ulubione filmy archiwizują w innych formatach. Na stronie internetowej www.emtec-international.com dostępny jest bezpłatny konwerter do plików zapisanych jako WMV, MPEG4, AVI, etc. Oprogramowanie zamienia każdy plik video na optymalny format AVI, kompatybilny z odtwarzaczem.

EMTEC MP4 C230 to 2 GB wbudowanej pamięci własnej, dzięki której możemy zgromadzić blisko 24 godziny plików video i 32 godziny muzyki. Ponadto urządzenie wyposażono w czytnik kart SD/MMC, dzięki czemu jego pojemność może wzrosnąć o kolejne 2GB. Odtwarzacz EMTEC MP4 C230 pozwala na blisko 20 godzinne odtwarzanie muzyki i ponad 2 godzinne seanse filmowe.

Dzięki szybkiemu złączu USB 2.0 komunikacja pomiędzy komputerem a urządzeniem przebiega niezwykle sprawnie. Ponadto kabel USB spełnia funkcję ładowarki. Dzięki 2,2 calowemu panoramicznemu ekranowi, wykonanemu w technologii TFT oraz rozdzielczości 220x176 i odtwarzaniu w tempie 30 klatek na sekundę, oglądanie filmów w optymalnej jakości jest niezwykle komfortowe i przyjazne dla oczu.

EMTEC MP4 C230 pozwala na odtwarzanie muzyki w kilku trybach: normalnym, losowym, powtarzania określonej listy lub wszystkich utworów. Dzięki wbudowanemu cyfrowemu korektorowi dźwięku oraz stereofonicznym słuchawkom, urządzenie pozwala cieszyć się muzyką najwyższej jakości.

Cena: 350 zł.

Dostępność: Oba modele C230 i C235 - wyposażony dodatkowo w tuner radiowy z możliwością zapamiętania 10 wybranych stacji, dostępne są od października 2007 roku.

Gwarancja: 2 lata

O EMTEC

EMTEC to producent technologii związanych z przemysłem IT przeznaczonych zarówno do codziennego jak i profesjonalnego użytku. W ofercie firmy znajdują się m.in. pamięci masowe USB, HDD, CD, DVD oraz wysoko zaawansowane technologicznie produkty takie jak DVB-T czy bezprzewodowa transmisja danych. W ramach realizowanej strategii EMTEC oferuje również akcesoria i materiały biurowe. Firma EMTEC to blisko 70 letnia historia innowacyjnych rozwiązań obecnych w 23 krajach na całym świecie.

(Inf. prasowe EMTEC)

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

MacPodręcznikX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności