Aktualności IT


Nowa promocja Mio i Vobis

Od września dostępny jest nowy model nawigatora - MioMoov 360 Europe Plus. Jego główne zalety to precyzja, innowacyjność oraz dobra cena. Jakby tego było mało, każdy kto nabędzie MioMoov 360 weźmie udział w specjalnym konkursie...

MioMoov 360 Europe PlusMio Moov 360 Europe Plus to doskonałe rozwiązanie dla kierowców. Urządzenie oferuje 38 map Europy. W pamięci Mio Moov 360 zapisano aktualne lokalizacje fotoradarów. Model ten posiada Bluethooth z zestawem głośnomówiącym HF oraz odbiornik GPS SiRF InstantFix II. Foto nawigacja, fonetyczna klawiatura, zaawansowane wyszukiwanie punktów POI oraz aplikacja MioMap 2008 sprawiają, że jazda z Mio Moov 360 zdecydowanie zwiększa komfort podróży. Nawigator posiada także antyodblaskowy ekran dotykowy 4,3 cala z inteligentnie przełączającym się widokiem Dzień/Noc.

Na uwagę zasługuje również eleganckie wykonanie, lekka i dopasowana konstrukcja tego modelu. Oprócz bogatego wyposażenia producent daje dwie darmowe aktualizacje oprogramowania.

Promocja

Promocja trwa do 15 października - każdy kto zakupi w Vobis urządzenie MIOMoov 360 Europe Plus w opakowaniu promocyjnym (z naklejką), ma do wyboru: otrzymać nagrodę gwarantowaną albo zagrać o 100 EURO. W Opakowaniu znajduje się kupon z promocyjnym kodem i wskazówki gdzie należy się zaerjestrować. Warto tutaj wspomnieć, że uczestnik konkursu musi znać się trochę na geografii. Zabawa ma polegać na umieszczeniu w odpowiednim czasie, znajdujących się w oknie gry zdjęć znanych budowli na wirtualnej mapie Europy. Liczy się precyzyjność.

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Zaawansowana administracja systememX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności