Aktualności IT


Lekki notebook dla menadżera z czytnikiem linii papilarnych

Firma ICom wprowadziła na rynek nowy model notebooka stworzonego dla odbiorcy biznesowego. ICom SmartBook 1220 waży zaledwie – 1,9 kg oraz ma wymiary - 303 x 231 mm i 16 mm grubości. Dzięki niewielkim gabarytom oraz wysokiej wydajności dwurdzeniowego procesora Intel Core2 Duo, doskonale sprawdzi się zarówno w pracy wymagającej częstych wyjazdów jak i w biurze.

Komputer korzysta z mobilnej platformy Intel Centrino Duo z dwurdzeniowym procesorem Intel Core2 Duo lub w wersji ekonomicznej z procesorem Intel Celeron. Wyświetlacz komputera zawiera 12 calowa matrycę aktywną TFT o rozdzielczości WXGA 1280x800 Typu „glare”. Wyświetlacz obsługuje karta grafiki zintegrowana z chipsetem głównym Intel X3100 może korzystać z przydzielonej dynamicznie pamięci operacyjnej do pojemności 384MB. W zakresie bezpieczeństwa, Smartbook 1220 oferuje zabezpieczenie dostępu za pośrednictwem czytnika linii papilarnych. Za jego pośrednictwem można w pełni kontrolować dostęp na poziomie systemu operacyjnego lub BIOSU.

Smartbook 1220

Komputer wyposażony jest standardowo w 1024MB lub 2048MB pamięci operacyjnej DDR II (z możliwością rozbudowy do 4GB). Dodatkowo, dużą szybkość przetwarzania aplikacji zapewnia dysk twardy o pojemności 120GB lub 160GB - 5400RPM z pamięcią cache 8MB typu Serial ATA. Napęd optyczny to multinagrywarka DVD+/-RW oraz czytnik pamięci Flash: Secure Digital, Memory Stick, Multimedia Card. Notebook ma wbudowaną kartę dźwiękową w systemie Dolby Surround 7.1 oraz wbudowane głośniki, które zapewniają dobry odsłuch filmów DVD i innych aplikacji multimedialnych. Dla korzystających z komunikatorów internetowych dobra wiadomością jest wyposażenie komputera w kamerę internetową VGA oraz wbudowany mikrofon.

ICom SmartBook 1220 posiada porty: 3 x USB 2.0, VGA, HDMI, Express Card, RJ45, RJ11, wyjście słuchawkowe i LINE-OUT, wejście mikrofonowe. Notebook posiada także złącze port Express Card na karty rozszerzeń, sieć LAN 10/100/1000Mb, bezprzewodową komunikację WLAN - Intel® Wireless LAN 4965ABGN oraz Bluetooth.

Komputer objęty jest 24 miesięczną gwarancją z opcją przedłużenia do 36 miesięcy. Ceny zestawów w zależności od konfiguracji zawierają się w przedziale od 2799 zł do 3399 zł.

Inf. prasowe ICome. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem internetowym: produkty.icom.eu/smartbook_1220.html

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Zaawansowana administracja systememX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności