Aktualności IT


Firma Gartner Inc. umieściła oprogramowanie Xerox docushare w kwadrancie Visionaries!

PALO ALTO, Kalifornia, 23 października 2007 roku – Xerox Corp. poinformował, że firma Gartner Inc. umieściła oprogramowanie Xerox DocuShare w kwadrancie „Visionaries”, który jest częścią najnowszego raportu „Magic Quadrant” ECM (ang. enterprise content management – zarządzanie informacją przedsiębiorstw).

Deweloperzy i dostawcy komercyjnego oprogramowania ECM mogą znaleźć się w raporcie „Magic Quadrant” po spełnieniu szeregu kryteriów, takich jak: metody sprzedaży oraz globalne wsparcie produktów i usług ECM.

„Uważamy, że obecność DocuShare w kwadrancie „Visionaries” to wspaniałe wyróżnienie dla naszego długookresowego zaangażowania w prace nad oprogramowaniem” – powiedział David Smith, vice president i general manager, Xerox DocuShare Business Unit.

Xerox DocuShare i DocuShare CPX to dwie aplikacje oparte na platformie internetowej, służące do zarządzania informacją w przedsiębiorstwie. DocuShare pozwala organizacjom dowolnej wielkości na zarządzanie, archiwizowanie, przetwarzanie i dystrybuowanie informacji. Software jest ściśle powiązany z pulpitem komputera użytkownika, obsługuje systemy komunikacji poczty elektronicznej, oprogramowanie do obróbki obrazu i urządzenia do skanowania. DocuShare CPX zapewnia jeszcze bardziej zaawansowane możliwości zarządzania informacją i procesami biznesowymi. Użytkownik może przeglądać zapisy audytorskie oraz tworzyć szczegółowe raporty z działań dotyczących dokumentów.

(Inf. prasowe Xerox)

Dodał: admin
Dział: Oprogramowanie


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Tworzenie serwisów WWW. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności