Aktualności IT


Lżejsza praca księgowego: KsH dla Windows w sprzedaży

Producent oprogramowania Varico wprowadził na rynek nowy produkt KsH dla Windows. Jest to program przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Program znacznie rozwija możliwości swojego DOSowego poprzednika.

Użytkownicy oprogramowania mogą własny dowolny układ kont, uruchamiać różne systemy operacyjne oraz organizować dane tak, aby nie były narażone na uszkodzenia. KsH współpracuje także z modułem przeznaczony do obsługi kadr, tworząc zintegrowane środowisko obsługi księgowości w małym przedsiębiorstwie. Silny nacisk położono na łatwość obłsugi programu i maksymlanie szybką dostępność statystycznie najczęściej stosowanych opcji.

Nowe funkcje

Nowością w programie są druki wykonane w postaci technologii XML - Klienci mogą zamówić u producenta modyfikacje układu i grafiki dokumentów, a przyszłości będą mogli za pomocą uproszczonego edytora dokonywać zmian samodzielnie.

KsH dla WIndows 1.00.A 7.0 wprowadza nową opcje dynamicznego wykresu prezentującego w czasie rzeczywistym: przychody, koszty i dochody przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz w formie tabeli wybrane parametry stawek i składek ZUS.

Wersja dla biur rachunkowych pozwala na obsługę dowolnej ilości przedsiębiorstw.

KsH dla Windows będzie dostępna od stycznia u dealerów lub bądź bezpośrednio w siedzibie oddziałów przedsiębiorstwa w Warszawie, Poznaniu Bydgoszczy.

Cena KsH dla Windows zależeć będzie od samej wersji programu, jak i zakupionych licencji. Więcej informacji o produktach Varico: www.varico.com.

(Varico)

Dodał: admin
Dział: Oprogramowanie


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

PowerPoint 2007 PL. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności