Aktualności IT


Oprogramowanie Open Source – rozwiązanie przyszłości

Dzięki wprowadzeniu Routera WGR14L - nowego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, firma NETGEAR odpowiada na zróżnicowane oczekiwania rynku urządzeń sieciowych. Innowacyjność oprogramowania typu „Open Source” sprawia, że produkt ten trafia do coraz szerszego grona odbiorców, zarówno administratorów dużych sieci, jak i użytkowników domowych.

Oprogramowanie producenta nie zawsze jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich właścicieli urządzeń sieciowych. Router WGR14L zapewnia możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkowników, poprzez zapewnienie możliwości wgrania alternatywnego software’u. Różnorodność dostępnych funkcji, umożliwiających wykorzystanie urządzenia w skomplikowanych biznesowych projektach, jak i domowych warunkach, powoduje, iż cieszy się ono dużym zainteresowaniem wszystkich – od doświadczonych administratorów po początkujących internautów.

„Do niedawna spełnienie oczekiwań wszystkich użytkowników związanych z odpowiednim softwarem było praktycznie niemożliwe. Podczas gdy dla jednych wybrane oprogramowanie mogło uchodzić za banalne, dla innych, którzy nie mieli częstych kontaktów z komputerem, odpowiednia konfiguracja routera była sporym wyzwaniem. Dzięki oprogramowaniu Open Source, software będzie dostosowany bezpośrednio do potrzeb odbiorców, przez co komfort korzystania z urządzenia WGR14L wzrośnie" – mówi Przemysław Narewski z firmy NETGEAR.

Warto podkreślić, że model WGR14L z rozwiązaniem typu Open Source spotyka się z aprobatą ze strony Internautów, przekładając się na dużą ilość pozytywnych recenzji i opinii na forach internetowych. „Nie wykluczamy, iż w przypadku rosnącego zainteresowania tzw. Otwartym oprogramowaniem, dostępne ono będzie również w innych modelach routerów marki NETGEAR” – dodaje Przemysław Narewski.

Dodał: admin
Dział: Oprogramowanie


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Po prostu Mac OS X 10.5 Leopard PLX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności