Aktualności IT


Trust Ultra SmallBluetooth Adapter – najmniejszy adapter Bluetooth

ICom wprowadził do oferty rewolucyjny adapter Bluetooth. Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter - uniwersalne złącze USB, które wprowadza najnowszą technologię komunikacji bezprzewodowej w standardzie Bluetooth 2.0 dla użytkowników notebooków, jak również komputerów stacjonarnych.

Adapter USB - ICom Podstawową zaletą urządzenia jest jego wyjątkowa konstrukcja o bardzo niewielkich rozmiarach, która zaledwie o 7 mm wystaje poza port USB. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o wyjęciu odbiornika w przypadku podpięcia do komputera przenośnego. Wystarczy po prostu wprowadzić adapter do wejścia USB i Bluetooth jest na stałe zainstalowany w notebooku i gotowy do użytku.

Urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy mobilnej, przy komunikacji z myszkami, palmtopami, telefonami komórkowymi. Ponadto adapter o rozmiarach XXS jest także idealny do zestawu słuchawek Bluetooth lub do szybkiej i łatwej wymiany informacji za pomocą telefonu komórkowego wyposażonymi w interfejs Bluetooth. Jest nie tylko wygodny w przenoszeniu, ale przede wszystkim jego konstrukcja pozwala mieć pewność, ze nie ulegnie uszkodzeniu w przypadku, kiedy jest przenoszony razem z komputerem w torbie. Co więcej, Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter spełnia standard Bluetooth 2.0 i posiada 3-krotnie szybsze połączenie w porównaniu ze standardowym łączem Bluetooth, ale wspiera także dla optymalnej zgodności starsze wersje Bluetooth.

Sugerowane cena detaliczna, z VAT-em Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter - PLN 49,99

(Inf. prasowa ICom)

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Fotografia cyfrowa. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności