Aktualności IT


Przenośny eSATA/USB 2.0 o pojemności 500GB

Jedno urządzenie, dwa zintegrowane interfejsy: Nowy, przenośny dysk twardy Verbatim łączy zalety, zasilanego szybkiego interfejsu eSATA z przyjazną obsługa oferowaną przez port USB. Nowy dysk twardy posiada aluminiową obudowa i waży zaledwie 205 gramów i oferuje przy tym transfer na poziomie do 3Gbit/sek. Verbatim eSATA/USB 2.0 Combo HDD 500GB jest już dostępny w sprzedaży w cenie: 470 pln

  • Ultra szybki transfer danych przez port eSATA do prędkości 3GBit/sec
  • Zasilany kabel eSATA eliminuje konieczność podłączania zewnętrznego źródła energii
  • Aluminiowa obudowa
  • Dostarczane z oprogramowaniem Nero BackItUp 4 Essentials
  • Współpraca z systemami: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS X 10.1 lub wyższy, Linux

Przenośny dysk twardy Verbatim oferuje niezwykle szybki transfer danych. Dzięki USB 2.0 oraz zasilanemu portowi eSATA jest także bardzo wszechstronny. Dane mogą być przesyłane z maksymalną prędkością dochodzącą do 3Gbit/sek, co w porównaniu z portem USB 2.0 daje 6 krotnie szybszy transfer.

Nowy napęd wykorzystuje pojedynczy, zasilany kabel, który eliminuję potrzebę dostarczania prądu z osobnego, zewnętrznego źródła. Dla posiadaczy komputerów ze starszym portem eSATA (bez zasilania), przeznaczony jest osobny kabel, który dostarcza prąd z portu USB podczas gdy transfer danych odbywa się przez szybki port eSATA.

Dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu Nero BackitUp4, użytkownicy mogą wykorzystać niewielki napęd jako idealne miejsce do tworzenia kopii ważnych danych z komputerów stacjonarnych i laptopów. Dysk twardy współpracuje z systemami Windows, Mac OS oraz Linux. Ma wymiary 130 x 80 x 17 milimetrów, waży jedynie 205 gramów i objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Tworzenie serwisów WWW. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności