Aktualności IT


Upgrade oferty drukarek i urządzeń Xerox-a

Xerox rozszerza ofertę monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Uzupełnione portfolio obejmuje produkty od - Xerox Phaser 3100MFP - niewielkiego urządzenia dla użytkowników indywidualnych i małych grup roboczych po Xerox WorkCentre 5225 i Xerox WorkCentre 5230, czyli modele wyposażone w funkcje charakterystyczne dla urządzeń z wyższej półki, takie jak Xerox Extensible Interface Platform (EIP).

Phaser 3100MFP

Urządzenie łączy łatwość obsługi, wysoką jakość druku i niskie koszty eksploatacji. Phaser 3100 MFP pracuje z prędkością 21 stron A4 na minutę oraz obsługuje szereg przydatnych w biurze funkcji takich jak: skanowanie do e-mail, czy Optical Character Recognition - funkcję, która umożliwia zamianę papierowych dokumentów w edytowalne pliki elektroniczne. Phaser 3100MFP jest dodatkowo wyposażony w złącze USB sieci bezprzewodowej, które umożliwia połączenie z cyfrowym telefonem bezprzewodowym. Dzięki temu oba urządzenia mogą być używane jednocześnie.

Cena urządzenia dla klienta końcowego kształtować się będzie na poziomie 549 PLN brutto w wersji podstawowej oraz 699 PLN brutto w wersji rozbudowanej. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.

Work Centre 5016 i WorkCentre 5020

Małym i średnim przedsiębiorstwom, którym zależy na redukcji kosztów Xerox oferuje dwa urządzenia wielofunkcyjne: WorkCentre 5016 i WorkCentre 5020.

Urządzenia pracują z prędkością odpowiednio: 16 i 20 stron A4 na minutę. Producent wyposażył je w mocny procesor 400 MHz oraz tacę o pojemności do 800 kartek. WorkCentre 5020 obsługuje funkcje Power Safe oraz Toner Save, które pozwalają klientom kontrolować zużycie energii i tonera. Dodatkowa funkcja "ID Card Copy", umożliwia jednoczesne kopiowanie dwóch stron dokumentu na jednej stronie, co przydaje się szczególnie podczas kopiowania dokumentów tożsamości.

Cena obu urządzeń będzie znana w połowie czerwca. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.

Phaser 3635MFP

Xerox Phaser 3635 pracuje z prędkością 35 stron na minutę w formacie A4. Urządzenie obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takie jak: moduł usuwania (nadpisywania) danych, szyfrowanie danych, czy narzędzia służące do weryfikacji dostępu do urządzenia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w najnowsze rozwiązania z zakresu skanowania oraz pracy w sieci. Po raz pierwszy w urządzeniu A4 zastosowano typ interfejsu użytkownika, charakterystyczny dla urządzeń formatu A3. Oznacza to, że Phaser 3635MFP może obsługiwać takie aplikacje jak: Equitrac (księgowość), Omtool (faksowanie) i Nuance X-Solutions (skanowanie).

Produkt objęto roczną gwarancją. Ceny urządzenia w zależności od wyposażenia i szczegółowej konfiguracji zaczynają się od 3 699 PLN brutto dla klienta końcowego.

WorkCentre 5225 i WorkCentre 5230

Modułowe i łatwe w obsłudze urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 5225 oraz WorkCentre 5230 są wyposażone w szereg, gwarantujących najwyższą jakość druku funkcji. Oprócz Xerox EIP, oba modele obsługują funkcje bezpieczeństwa takie jak: zabezpieczone hasłem skanowanie, moduł usuwania (nadpisywania) danych z dysku twardego oraz szyfrowanie danych. Cena detaliczna podstawowej konfiguracji urządzenia pracującego z prędkością 25 stron A4 na minutę zaczyna się od 6999 PLN brutto dla klienta końcowego, zaś cena podstawowej konfiguracji WorkCentre 5230 kształtować się będzie na poziomie 7 599 PLN brutto dla klienta końcowego. Rozbudowane funkcje skanowania, drukowania i faksowania mogą zostać dodane na życzenie klienta, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Urządzenia posiadają 1 rok gwarancji w miejscu instalacji.

Phaser 3250

Dedykowana użytkownikom indywidualnym oraz małym grupom roboczym kompaktowa drukarka Xerox Phaser 3250 jest dostępna w cenie od 629 zł brutto dla klienta końcowego. Urządzenie drukuje z prędkością 28 stron A4 na minutę. Drukarka jest dostępna w dwóch wersjach: z możliwością druku dwustronnego oraz z możliwością druku dwustronnego i z kartą sieciową.

Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w jednym z wielu punktów serwisowych na terenie Polski.

Phaser 3600

Początkowa cena drukarki laserowej Xerox Phaser 3600 wynosi 1699 zł brutto dla klienta końcowego. Jest to solidne urządzenie drukujące 38 stron A4 na minutę. Dodatkowo model może być wyposażony w funkcję druku dwustronnego i pracy w sieci. Aby zaspokoić potrzeby klientów, którzy szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo poufnych danych Phaser 3600 obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa druku. Dzięki technologii Xerox CentreWare® Internet Service, urządzenie jest łatwe w obsłudze i eksploatacji.

Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.

Phaser 5550

Oparty o wielokrotnie nagradzaną platformę, model Phaser 5550 został wyposażony w zautomatyzowane narzędzia łatwej instalacji i obsługi. Urządzenie jest dedykowane średnim i dużym grupom roboczym. Drukarka współpracuje z oprogramowaniem PhaserSMART - narzędziem służącym do diagnozowania i usuwania problemów on-line. Phaser 5550 drukuje do 50 stron A4 na minutę jednostronnie oraz 50 obrazów na minutę przy druku dwustronnym.

Cena detaliczna dla klienta końcowego kształtuje się od 6999 zł brutto. Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.

Dostępność:

  • WorkCentre 5016 / WorkCentre 5020 - oba urządzenia będą dostępne w sprzedaży w czerwcu 2008
  • Phaser 3110 MFP - będzie dostępny w sprzedaży w czerwcu 2008
  • Phaser 3635MFP - będzie dostępny w sprzedaży pod czerwca 2008
  • WorkCentre 5225, WorkCentre 5230, Phaser 3250, Phaser 3600 oraz Phaser 5550 są już dostępne u Autoryzowanych Partnerów Xerox

Więcej informacji na stronie internetowej: www.xerox.com

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Fotografia cyfrowa. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności