Aktualności IT


Xerox oferuje prędkość 87 stron na minutę w urządzeniach WorkCentre

Xerox Polska wprowadza na rynek siedem nowych wielofunkcyjnych monochromatycznych urządzeń ze znanej już użytkownikom biurowym serii WorkCentre. WorkCentre 5600 to seria jednych z najszybszych na rynku czarno-białych urządzeń MFP, obsługujących funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. Wszystkie systemy współpracują z Extensible Interface Platform (EIP). EIP jest platformą bazującą na standardach sieciowych. Umożliwia ona w prosty sposób tworzenie aplikacji, spełniających specyficzne wymagania każdego rodzaju biznesu.

"Wraz z wprowadzeniem na rynek serii WorkCentre 5600 Xerox ponownie udowodnił, że dysponuje najbogatszą na świecie ofertą urządzeń drukujących. Nowe systemy w połączeniu z platformą EIP znacznie ułatwiają i usprawniają pracę w biurze" - powiedział Arkadiusz Chłopik Office Marketing Manager, Xerox Polska.

Urządzenia w zależności od modelu drukują z prędkością od 32 do 87 stron A4 na minutę w czerni. Użytkownicy biurowi mają możliwość przechowywania najczęściej drukowanych dokumentów takich jak formularze, czy umowy bezpośrednio w pamięci systemu. Dodatkowo możliwe jest modyfikowanie dokumentów z poziomu urządzenia - bez konieczność wprowadzania zmian w komputerze. Na przykład zeskanowana umowa może być wyświetlona na ekranie dotykowym, a następnie zapisana w formacie Xerox DocuShare®, Microsoft Corp. SharePoint lub folderze Windows w pamięci urządzenia. Wszystkie zapisane w ten sposób dokumenty mogą być przeglądane na wyświetlaczu oraz drukowane z pominięciem wysyłania poleceń z komputera.

Modele pracujące z prędkością powyżej 55 stron na minutę zostały wyposażone w rozszerzone funkcje wykańczania m.in.: C-folding, składanie do Z oraz możliwość insertu pojedynczych kartek. Wszystkie urządzenia z serii WorkCentre 5600 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa drukowanych oraz przesyłanych do urządzeń dokumentów i danych. Szyfrowany dysk twardy oraz funkcja Image Overwrite pozwalają na automatyczne lub opcjonalne kasowanie obrazów niemal natychmiast po wykonaniu zadania.

Dostępność:

Urządzenia z serii Xerox WorkCentre są dostępne w bezpośredniej sprzedaży Xerox Polska oraz u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska. Wszystkie urządzenia są sprzedawane wraz z umową serwisową. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.xerox.pl.

(Inf. prasowe Xerox)

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Fotografia cyfrowa. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności