Aktualności IT


Kolejna nagroda dla firmy Parasoft, tym razem za SOA

Monrovia, Kalifornia, 16 lipca 2007 – SOAtest, kompleksowy pakiet narzędzi testowo-analitycznych firmy Parasoft Corporation, zaprojektowany specjalnie do testowania i weryfikowania architektur zorientowanych na usługi (SOA), zdobył nagrodę czytelników magazynu SOA World w kategorii „Najlepsze narzędzie do testowania usług WWW”. Zdobywcy nagród zostali ogłoszeni po konferencji SOAWorld Conference and Expo 2007 East zorganizowanej przez SYS-CON Events w Nowym Jorku.

"Rozwiązanie SOA firmy Parasoft pozwala firmom szybko tworzyć bezpieczne, niezawodne, zgodne z przepisami architektury zorientowane na usługi — powiedział Rami Jaamour, dyrektor ds. rozwiązań SOA w firmie Parasoft. — Jesteśmy niezwykle dumni z nagrody przyznanej nam przez czytelników. Potwierdza ona, że wielu użytkowników SOA i usług WWW uważa, że Parasoft SOAtest pomaga analizować zasoby usług WWW lepiej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie".

Nagrody czytelników SOA World przyznawane są najlepszym narzędziom, rozwiązaniom i ofertom edukacyjnym w 20 kategoriach. Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu zostali wyłonieni na podstawie nominacji zgłaszanych przez czytelników, a następnie głosowania online w witrynie SOAWorld, czołowym światowym źródle wiadomości i informacji o SOA.

"Zespół SYS-CON Media gratuluje firmie Parasoft Corporation zdobycia nagrody czytelników SOA World" — powiedział Roger Strukhoff, redaktor naczelny i wydawca SYS-CON Media. — "Czytelnikami SOAWorld są programiści oraz architekci oprogramowania, zarządzający zaawansowanymi projektami – to właśnie oni zadecydowali. Kandydatami do nagrody czytelników za 2007 roku były wyłącznie najlepsze, najprzydatniejsze produkty i usługi SOA dostępne na rynku".

O firmie Parasoft

Parasoft jest czołowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do automatycznego testowania i analizy oprogramowania oraz wspomagającego zarządzanie procesami. Dzięki produktom i usługom Parasoft, wykorzystującym opracowaną metodologię ASDP (Automated Software Defect Prevention), firmy informatyczne i zajmujące się produkcją oprogramowania mogą znacząco poprawić wgląd i kontrolę nad jakością, kosztami i harmonogramami swoich projektów programistycznych.

Firma Parasoft została założona w 1987 r. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Monrovia w stanie Kalifornia. Więcej na stronie: www.parasoft.com

(Opracowane na podstawie inf. prasowych firmy)

Dodał: admin
Dział: Webmastering


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Mac OS X Leopard PL. Leksykon kieszonkowyX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności