Aktualności IT


Nowy PDF Transformer 3.0

ABBYY PDF Transformer 3.0 zawiera intuicyjne narzędzia, które umożliwiają łatwa konwersję, tworzenie, modyfikowanie i ochronę plików PDF, możliwą dzięki nowatorskiej technologii odtwarzania struktury dokumentu,

Firma ABBYY, znana głównie jako producent FineReadera, wprowadza na rynek nowa wersje programu ABBYY PDF Transformer 3.0 przeznaczonego do konwersji i tworzenia plików PDF. W wersji tej znalazły się przełomowe usprawnienia przetwarzania plików PDF, które powodują, że jego wyniki są dokładniejsze niż kiedykolwiek do tej pory. Dzięki technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology - ADRT™), PDF Transformer 3.0 jest jedynym w swojej klasie produktem zdolnym do odtworzenia logicznej struktury dokumentu, układu tekstu i formatowania na wielu stronach konwertowanego pliku PDF.

Oprócz najwyższej jakości przekształcania plików, nowa wersja oferuje większą elastyczność tworzenia i modyfikowania dokumentów PDF, zgodnie z potrzebami użytkownika. Zawiera ona również zaawansowane funkcje bezpiecznej edycji i archiwizacji plików PDF, np. możliwość redagowania informacji poufnych w plikach PDF, dodawania szczególnych atrybutów, takich jak pieczęcie i numeratory, kompresji plików PDF i zapisywania ich w przeszukiwalnym formacie PDF/A na potrzeby długotrwałej archiwizacji.

„Połączenie najwyższej jakości funkcji przekształcania i generowania plików PDF, z zaawansowanymi możliwościami modyfikacji plików PDF czyni z produktu PDF Transformer 3.0 idealne narzędzie do pracy z plikami PDF dla firm i urzędów”. powiedział Igor Fedorets dyrektor ds. marketingu produktów Desktop OCR w firmie ABBYY Ukraine „Wymiana informacji w formacie PDF stała się już standardem w wielu firmach. Jej obsługa wymaga posiadania wydajnego, a równocześnie prostego i dostępnego cenowo produktu, który pozwoli usprawnić przetwarzanie dokumentów i ograniczyć koszty. PDF Transformer 3.0 w stu procentach spełnia wymagania współczesnego rynku”.

Bazująca na opracowanej przez ABBYY nowatorskiej technologii optycznego rozpoznawania znaków, aplikacja PDF Transformer precyzyjnie przekształca dowolnego rodzaju pliki PDF na w pełni sformatowane, edytowalne dokumenty w 184 językach. Zapewnia ona również pełną integrację z popularnymi aplikacjami pakietu Microsoft Office, umożliwiając użytkownikom tworzenie i przekształcanie plików PDF jednym kliknięciem, bezpośrednio z poziomu tych aplikacji.

Wymagania systemowe

  • Komputer z procesorem Intel™ Core 2/Pentium®/Celeron®/Xeon™, AMD K6 / Turion™/ Athlon™/Duron™/ Sempron™ lub kompatybilnym (o częstotliwośći 1 GHz lub wyższej)
  • System operacyjny: Microsoft® Windows® Vista, Microsoft® Windows® Server 2008, Windows® Server 2003, Windows XP. (Praca ze zlokalizowanym interfejsem wymaga, aby system obsługiwał odpowiedni język)
  • Pamięć: 512 MB pamięci RAM Miejsce na dysku: 500 MB na potrzeby typowej instalacji i 512 MB w trakcie pracy programu
  • Karta wideo i monitor (o rozdzielczości min. 1024×768)

ABBYY PDF Transformer 3.0 dostępny jest w cenie niższej od poprzedniej wersji tj. 290 pln netto, upgrade do wersji 3.0 - cena netto 205 pln.

Dodał: admin
Dział: Oprogramowanie


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows Vista PL. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności