Portal komputerowy - strona główna


O nas - o portalu

ComputerSun.pl to portal komputerowy, który może stanowić dobre uzupełnienie wiedzy zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników komputerów. Znajdują się w nim artykuły, kursy, porady i inne tego typu publikacje na temat sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemów operacyjnych, czy też programowania. Nie zabraknie także tematów związanych z Internetem oraz Webmasteringiem (tworzeniem stron www)...

Materiały tutaj publikowane pisane są zwykle prostym, zrozumiałym językiem oraz często stanowią podstawy danego zagadnienia, aby początkujący użytkownik w łatwy sposób przyswoił sobie pewną wiedzę. Dla bardziej doświadczonych również coś się znajdzie. Portal uzupełniają profesjonalne książki umieszczane w każdym z działów, które przydadzą się na pewno wszystkim.

Trudno jest stwierdzić, które materiały są dla zaawansowanych, a które dla początkujących użytkowników. Często wystarczy chcieć, aby zrozumieć. Czasami może się zdarzyć, że początkujący wie na dany temat więcej niż profesjonalista, a jest nazywany "początkującym" ponieważ wie mniej na inne tematy komputerowe.

Dlatego...

... głównym przesłaniem portalu jest dostarczanie odpowiednich informacji wszystkim użytkownikom, bez względu na wiek, płeć czy też "stopień zaawansowania".


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Word 2007 PL. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności