Aktualności IT


Styl i funkcjonalność czyli nowy HTC P3700 Diamond GPS

Wygląda naprawdę przyzwoicie, posiada bogate wyposażenie, do tego oprogramowanie umożliwiające konkurencję tego urządzenia nawet z notebookami - tak prezentuje się nowy smartphone HTC Touch Diamond. Telefon ten można już nabyć w sieci Vobis.

To, co pierwsze rzuca się w oczy, w tym aparacie to jego styl i elegancja. Obudowa na bazie matowej stali o głębokim, czarnym kolorze nie tylko świadczy o samym telefonie, ale i o jego posiadaczu. Dodatkowo 2,8 calowy wyświetlacz dotykowy, charakteryzujący się czterokrotnie wyższą rozdzielczością, w porównaniu z aktualnymi modelami telefonów, stwarza doskonały klimat tego urządzenia. Używanie go wręcz musi sprawiać niemałą frajdę. Znaczną rolę w HTC Touch Diamond odgrywa jego funkcjonalność.

HTC Touch Diamond

W smartphonie zastosowano najnowocześniejszy interfejs TouchFLO z procesorem graficznym 3D, który idealnie reaguje na dotyk oraz HSDPA - obecnie najszybszy bezprzewodowy Internet. Jakby tego było mało częścią wyposażenia jest aparat z automatyczną regulacją ostrości, którym można robić zdjęcia lub kręcić filmy wysokiej rozdzielczości. HTC Touch Diamond umożliwia też słuchanie muzyki.

Warto też wspomnieć, że smartphone posiada również wbudowany odbiornik GPS, który swoją precyzją dorównuje klasycznym urządzeniom nawigacji satelitarnej. Za pomocą usługi Pogoda HTC można też uzyskać aktualne informacje o stanie pogody.

HTC P3700 Diamond GPS to po dużej części telefon, laptop i nawigator GPS zamknięty w niewielkiej, eleganckiej obudowie. Jego ogromna funkcjonalność pokrywa się z prostotą obsługi. Można go już nabyć w sklepach Vobis za 1849 PLN.

Piszą w infosek.pl: HTC P3700 Touch Diamond GPS - piękno i funkcjonalność

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Instalacja i naprawa. Ćwiczenia praktyczneX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności