Aktualności IT


Notebook Toshiba Satellite A200 Select – ultra elegancki, ultra wydajny!

Najmocniejsza i najbardziej zaawansowana konfiguracja notebooka Toshiba dostępna jest wyłącznie w ofercie sklepów Vobis. To doskonałe połączenie najnowszej technologii z niezwykle eleganckim designem trafi w najbardziej wyrafinowane gusta i podkreśli charakter każdego wnętrza. Specjalnie zaprojektowana, limitowana obudowa gwarantuje unikalność i wyjątkowość tego notebooka.

Toshiba Satellite A200 Select to całkowicie nowa platforma mobilna stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyposażona w dedykowaną kartę grafiki z 256MB RAM, dwa twarde dyski o łącznej pojemności 400GB, dwurdzeniowy procesor Intel oraz odtwarzacz HD DVD zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Podświetlany, wielofunkcyjny touchpad, wbudowana kamera internetowa oraz wysokiej klasy głośniki gwarantują niezwykły komfort użytkowania.

Tylko w grudniu w prezencie od Mikołaja Vobis 3 produkty w cenie 1 - notebook wraz ze specjalnymi dodatkami - przenośnym urządzeniem multimedialnym oraz pamięcią FlashDrive.

Toshiba Select wyłącznie w Vobis. Przekonaj się o niezwykłej mocy drzemiącej w tym notebooku.

Cena: 6999 zł z VAT.

Dodał: admin
Dział: Komputery mobilne


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Po prostu Mac OS X 10.5 Leopard PLX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności