Aktualności IT


Bezprzewodowy, pracujący w standardzie N router Gigabitowy z portem USB

TEW-634GRU to nowy router wyposażony w port USB dzięki któremu do routera można podłączyć klucz USB, zewnętrzny dysk czy też drukarkę. Dodatkowo gigabitowy port Ethernet pozwala osiągać znaczne prędkości w przesyłaniu plików. TEW-634GRU pracuje w standardzie N co pozwala na osiąganie teoretycznych prędkości przesyłania danych wynoszących 300Mbps.

Wbudowany firewall oraz zaawansowane szyfrowanie danych pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci zarówno w domu jak i w biurze. Zwiększony zasięg dzięki użyciu anteny MIMO oraz użycie technologii WPS pozwala na szybkie i łatwe podłączanie urządzeń do sieci nawet z najdalszych zakątków mieszkania. Technologia QoS pozwala na surfowanie po sieci oraz strumieniowe oglądanie filmów wideo bez przeszkód.

Dołączone oprogramowanie pozwala w jasny i łatwy sposób zarządzać urządzeniem, dodatkowo pozwala ono na zdalną zmianę ustawień z dowolnego miejsca. Intuicyjna instalacja oraz funkcjonalność czyni ten produkt odpowiednim dla wymagających użytkowników.

  • Możliwość podłączenia zewnętrznych dysków twardych, kluczy USB oraz drukarek
  • Przyśpiesz 12x prędkość oraz 4x zasięg sieci w technologii G
  • Wbudowany firewall oraz zaawansowane szyfrowanie pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci

Sugerowana cena detaliczna to ok. 300zł, natomiast produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

O TRENDnet...

TRENDnet jest globalnym dostawcą nagradzanych rozwiązań sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Tworząc rozwiązania sieciowe od 1990, TRENDnet zapewnia użytkownikom współdzielenie dostępu szerokopasmowego, zawartości multimediów i sieciowych urządzeń peryferyjnych oferując produkty w ponad 130 krajach. Do zróżnicowanej linii produktów TRENDnet zaliczmy: urządzenia przewodowe oraz bezprzewodowe do tworzenia sieci lokalnych, urządzenia światłowodowe, urządzenia typu VoIP, PoE oraz wszelkie akcesoria multimedialne. Firma zasłynęła jako m.in. pierwszy producent który zaprezentował bezprzewodowy ruter o szybkości 450Mbps. TRENDnet czynnie zaangażował się w ratowanie naszej planety, zmniejszając globalny wpływ na środowisko, poznając i przewyższając ustalone zasady w różnych krajach i regionach. Jako część tego starania, wszystkie produkty TRENDnet w Unii Europejskiej są zgodne w 100% z RoHS, a urządzenia są w pełni przetwarzalne zgodnie z dyrektywą WEEE Unii Europejskiej.

Dodał: admin
Dział: Sieci


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

PowerPoint 2007 PL. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności