Aktualności IT


Zawsze z Tobą! - kamerka internetowa SNAKE firmy EMTEC

Firma EMTEC wprowadziła na rynek swoją najnowszą kamerkę internetową EMTEC Snake W1300SN. Główną zaletą Snake\'a jest jego funkcjonalność i pełna zgodność urządzenia z technologią Plug&Play. Aby skorzystać z urządzenia nie trzeba instalować żadnych sterowników. Wystarczy podłączyć Snake\'a do gniazda USB komputera i już można rozmawiać z przyjaciółmi rodziną, dzieląc się wrażeniami z podróży.

EMTEC, kamerka internetowa Mała i oryginalna kamera internetowa Snake firmy EMTEC zapewnia wysoką jakość połączeń video. Matryca 1,3 megapixeli pozwala osiągać obraz o rozmiarze 1280x1024 pixeli. Natomiast elastyczne ramię kamery, zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach laptopów. Kamerę można obracać o 360 stopni i wyginać w każdą stronę, co sprawia, że użytkownik ma pełną swobodę w operowaniu urządzeniem.

Snake firmy EMTEC, wraz ze zintegrowanym rozwiązaniem technologii VoIP, mikrofonem i funkcją robienia zdjęć jest wszechstronnym urządzeniem do codziennej komunikacji. Ponadto, dzięki małemu futerałowi, kamerkę można zabrać w każdą podróż.

Cena: 90 zł brutto
Dostępność: już w sprzedaży
Gwarancja: 2 lata

O EMTEC

EMTEC to producent technologii związanych z przemysłem IT przeznaczonych zarówno do codziennego jak i profesjonalnego użytku. W ofercie firmy znajdują się m.in. pamięci masowe USB, HDD, CD, DVD oraz wysoko zaawansowane technologicznie produkty takie jak DVB-T czy bezprzewodowa transmisja danych. W ramach realizowanej strategii EMTEC oferuje również akcesoria i materiały biurowe. Firma EMTEC to blisko 70 letnia historia innowacyjnych rozwiązań obecnych w 23 krajach na całym świecie.

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

PowerPoint 2007 PL. Pierwsza pomocX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności