Aktualności IT


Zestaw głośnikowy Altec Lansing BXR1321

Altec Lansing proponuje tym razem jakość dźwięku stereo i wspaniały bas do komputera i plików MP3. System głośników BXR1321 2.1 zapewnia imponujący bas w eleganckim designie Altec Lansing, ekspert w dziedzinie rozwiązań audio do PC i systemów głośnikowych stereo zaproponował nowy zestaw stereo BXR1321 2.1 przeznaczony dla komputerów i odtwarzaczy MP3. Produkt jest już dostępny na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM www.kontel.pl. Ten trzyczęściowy zestaw oferuje elegancki design i wielokrotnie nagradzany dźwięk sygnowany przez Altec Lansing dla dowolnego komputera, laptopa, netbooka lub odtwarzacza MP3.

Głośniki BXR1321 BXR1321 oferuje dobrą jakość dźwięku z mocnym basem, który tchnie życie w twoją muzykę, filmy i gry - mówi Miguel Martin Gomez EMEA Marketing Manager. - To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto chce zaktualizować system 2.0 i zyskać urządzenie o eleganckim designie, które wszędzie w domu będzie wyglądało doskonale - dodaje.

Nowy BXR1321™ 2.1 wyposażony jest w dwa głośniki satelitarne i subwoofer, który zapewnia niesamowity, 84dB-owy poziom natężenia akustycznego z kompaktowego zestawu. Dwa dwucalowe, pełnozakresowe głośniki dostarczają dźwięk o częstotliwości 18 kHz, zachowując przejrzystość brzmienia utworów muzycznych, gier i filmów.

Odseparowane głośniki satelitarne dają ulepszony obraz dźwięku w wyniku czego odbiór dźwięku zarówno akcji gier, jak i nagrań stereo jest znacznie lepszy. 4-calowy głośnik w subwooferze dostarczający dźwięk o niskiej częstotliwości, zapewnia realistyczne basy, efekty dźwiękowe i wyższy poziom realizmu brzmienia muzyki, filmów i gier.

Zestaw jest łatwy do skonfigurowania z twoim komputerem, netbookiem i laptopem, a dodatkowe gniazdo AUX daje możliwość łatwego podłączenia przenośnego DVD, odtwarzacza MP3 lub CD, co jest idealnym rozwiązaniem do słuchania muzyki, oglądania filmów i gier podczas podróży.

Kluczowe cechy

  • Audio Alignment™ - doświadczenie Altec Lansing sprawia, że głośniki, obudowa i elektronika są specjalnie dobrane dla uzyskania najlepszej jakości dźwięku
  • Jakość dźwięku stereo - podwójne dwucalowe, pełnozakresowe głośniki zapewniają krystalicznie czyste, pełne spektrum dźwięku muzyki, filmów i gier
  • Głęboki bas – głośnik w subwooferze zapewnia imponujący bas
  • Ulepszony obraz dźwięku – oddzielne głośniki satelitarne wpływają na poprawę odbioru dźwięku
  • Wbudowane regulatory - regulatory głośności i zasilania umieszczone na głośnikach satelitarnych dla łatwego dostępu
  • Ekranowanie magnetyczne – eliminuje zakłócenia
  • Dodatkowe wejście AUX 3,5mm - Umożliwia podłączenie innych źródeł
  • Produkt jest dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM i AB S.A., więcej na www.kontel.pl
  • Cena brutto: 149 zł

o Altec Lansing

Amerykańska firma Altec Lansing należąca obecnie do Plantronics Inc. jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów dźwiękowych. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia audio przeznaczone do komputerów, odtwarzaczy domowych, przenośny sprzęt nagłaśniający i słuchawki.

Już w 1927 r., dzięki systemowi audio firmy Altec Lansing, odbyła się projekcja pierwszego udźwiękowionego filmu „Śpiewak jazzbandu”. Firma stworzyła systemy dźwiękowe dla Filharmonii w Nowym Jorku, Disneylandu, Stadionu Narodowego w Singapurze czy Opery w Sydney.

Altec Lansing jako pierwsza stworzyła głośniki do komputera , potem iPoda mając w obecnie w ofercie największą gamę głośników certyfikowanych do iPhone′a. W Polsce głośniki Altec Lansing mogą spotkać najczęściej użytkownicy lepszych linii komputerów przenośnych HP i Asus, gdzie głośniki te są wysoko ocenione przez dziennikarzy w licznych testach.

Produkty firmy dostępne są w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Altec Lansing prowadzi współpracę z takimi renomowanymi markami jak: Dell Computer, IBM, ACER i Fujitsu. Ponadto kontynuuje strategiczne współdziałanie z takimi globalnymi potentatami jak: Dolby Labs, Intel, Microsoft, Apogee, ST Microelectronics i Zoran.

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone. KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat – Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Dodał: admin
Dział: Sprzęt


 

ComputerSun.pl na FaceBooku
Polecamy lekturę:

Windows 7 PL. Ćwiczenia praktyczneX

Zapisz się na biuletyn serwisu ComputerSun.pl, aby otrzymać poradnik:

Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych. Przydatne wskazówki jak chronić sieć domową przed intruzami

Imię:  
Email:
Tak, akceptuję Politykę Prywatności